Anasayfa MAGAZİN

‘Zengin Kız Fakir Oğlan’ dizisinde oynayan Ecem Özkaya'nın hamilelik haberi magazin gündemine oturdu. Peki Zengin Kız Fakir Oğlan'ın Biricik'i Ecem Özkaya kimdir?

Ecem Özkaya kimdir? Ecem Özkaya kaç yaşında? Ecem Özkaya kiminle evli? Tam adı Ecem Nur Özkaya Üstündağ olan oyuncu, 25 Haziran 1988'de İstanbul'da doğmuştur.

Çocukluğundan bu yana Anadolu yakasında yaşamakta ve tam bir Bağdat Caddesi ve Kadıköy tutkunudur... Çocukluğundan beri oyuncu olmak istediğini dile getiren Ecem Özkaya Üstündağ, Maltepe Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyonculuk eğitimi almıştır ve bundan sonra çeşitli TV dizilerinde ve sinema filmlerinde rol almaya başlamıştır.

Ecem Özkaya, 2010 yılında Star TV'de yayınlanmış olan "Cümbür Cemaat Aile" dizisinde rol arkadaşı Mustafa Üstündağ ile evlenmiştir ve bu evliliğin nasıl gerçekleştiğini ise kendisi şöyle anlatmaktadır:

“Eşimi (Mustafa Üstündağ) ilk gözlerinden tanıdım. Bu nedenle gözler benim için çok önemlidir. ‘Cümbür Cemaat Aile’ dizisinde birlikte rol aldığımız zaman tanıştık ve onunla ilk karşı karşıya kaldığımızda adını koyamadığım bir şey hissettim. Ve eşime ben evlenme teklif ettim. Belki onun aşkına olan inancımdan böyle cesur bir kararı alabilmişimdir. 2010’un Nisan ayında karar verdik ve ağustos ayında evlendik. Eşim evlenme teklifi alınca ilk önce inanamadı ama sonra da bunun keyfini çıkardı.”

Ecem Özkaya Üstündağ, genelde sakin ve karar almayı karşı tarafa bırakacak gibi gözükmesine rağmen gerçek yapısı çok farklıdır ve görünenin aksine son derece cesur bir kadındır.


Bugüne kadar rol aldığı film ve diziler:

Dizi/Film İsmi:  Oynadığı Karakter:  Yıl:
Kartallar Yüksek Uçar  Seval  2007
Havalimanı - İyi Uçuşlar  İdil 2008
Elveda Rumeli  Zarife  2009
Sizi Seviyorum  Eda 2009
Cümbür Cemaat Aile  Zeynep 2010
İffet  Nil  2011
Zengin Kız Fakir Oğlan  Biricik  2012

Ecem Özkaya Üstündağ, 30 Ağustos 2012' de başlayan ve halen TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden "Zengin Kız Fakir Oğlan" dizisinde Ufuk Özkan, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Mahir İpek gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

ECEM ÖZKAYA ANNE OLUYOR

Ecem Özkaya ile üç yıl önce evlenen Mustafa Üstündağ baba oluyor. Altı aylık hamile olan ve ‘Zengin Kız Fakir Oğlan’ dizisinde oynayan Ecem Özkaya, karnını saklıyor.   Altı ay önce bir röportajında “Evlilik adamı olgunlaştırıyor.  'Ecem ile bir aile kurduk. Allah nasip ederse bizim de kabilemiz artacak, çocuk yapacağız” diyen Mustafa Üstündağ, baba oluyor.  ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde canlandırdığı ‘Muro’ karakteriyle ünlenen Mustafa Üstündağ 3 yıl önce evlendiği Ecem Özkaya’nın hamile olduğu öğrenildi.

DİZİDE BOL ELBİSE GİYİYOR

TRT 1’deki Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakteriyle rol alan Ecem Özkaya’nın hamile olduğu ortaya çıktı.

Hamileliğini gizleyen Ecem Özkaya, belirginleşen göbeğini kapatmak için çekimler sırasında bol kesimli elbiseler giyerek karnını gizliyor.

Hamileliğinin son günlerine kadar çekimlere devam edecek olan Ecem Özkaya, diziye sürpriz bir şekilde bebeğiyle birlikte devam edecek. ‘Merhamet’ dizisinde oynayan Mustafa Üstündağ ise eşinin hamile olmasını ailesinin dışında kimseye söylemeyerek gizliyor.
Benzer Haberler

Henüz Yorum Yapılmamış

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu:


TEKNOLOJİ

0 1107

Apple'ın sayısız fotoğrafı internete sızan yeni telefonu iPhone 6 nihayet tanıtıldı. Ancak iPhone 6 yalnız gelmedi; tahmin edildiği gibi daha geniş ekranlı modeli iPhone 6 Plus da ortaya çıktı. Apple'ın son bombası ise yıllardır iWatch olarak anılan akıllı saatini dünyaya duyurmasıydı; ancak