Cenazesi, oğlu ve ağabeyini birbirine düşürdü

Tarık Akan'ın ağabeyi Turgut Üregül'ün "Cenazeyi bizden kaçırdılar" şeklindeki sözlerine yanıt veren Barış Zeki Üregül, "Turgut Üregül şov amaçlı konuşuyor" dedi.

Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Tarık Akan dün gece saat 01.00'da hayata gözlerini yumdu. Tarık Akan'ın son anlarında yanında bulunan oğlu Barış Zeki Üregül, "Cenazeyi bizden kaçırdılar" diyen amcasına yanıt verdi.

AMCA ÜREGÜL TEPKİ GÖSTERDİ

Cenazeyi Nazım Hikmet Vakfı'nın sahiplenmesi ve kendisine bilgi verilmemesine kızan Tarık Akan'ın ağabeyi Turgut Üregül, "Cenazeyi nereye götürdüklerini söylemiyorlar. Bunlar rezil ya!" sözleriyle tepki gösterdi.

"ŞOV AMAÇLI KONUŞUYOR"

Amca Üregül'ün bu çıkışına Tarık Akan'ın oğlu Barış Zeki Üregül'den yanıt geldi. Amcasının şov amaçlı hastane önünde açıklama yaptığını belirten oğul Üregül şu ifadelere yer verdi: "Babam 3 haftadır hastanede tedavi görüyordu. Bodrum'dayım derken babam hastanedeydi. Orada sadece 1 hafta tatil için kaldı, hastalığı ağırlaştı ve yatış verdiler. Dün gece 1'de biz üç çocuğu başındayken vefat etti. Babam sadece biz ailesi için değil, Tüm Türkiye için önemli biriydi. Şimdi yalan yanlış iddialar atan o şahıs (ağabeyi Turgut Üregül) şov amaçlı hastanenin önünde konuşuyor.

"YILLARDIR BABAMIN OLDUĞU YERE YAKLAŞMADI"

Gerekli açıklamayı yapmak istedim çünkü bizim kaybımızdan reklam yapmaları çok can acıtıcı. 'Cenaze kayıp' demesi çok garip, biz şu an babamızın vefat işlemleriyle ilgilenirken aşağıda konuşma yapan kişinin yıllardır babamın olduğu yere bile yaklaşamaması herkesçe biliniyordu. Cenaze işlemlerini bugün gün içinde kararlaştırıp bilgi vereceğiz. Babamızı çok seviyoruz, sevenlerine de teşekkür ediyoruz."

Sanatçı Tarık Akan'ın Vefatıyla Siyasiler de Mesaj Yayınladı
Tarık Akan: 3 Temmuz Süreci, Kara Bir Zihniyetin Ürünü
Tarık Akan'ın Vefat Haberi Sosyal Medyayı Yasa Boğdu
Hale Soygazi, Tarık Akan'ın Ölüm Haberini Canlı Yayında Öğrendi
Tarık Akan Kimdir? İşte 'Yeşilçam'ın Efsanesi'nin Efsane Hayatı
Herkes Bilmez! İşte Tarık Akan'ın Gerçek İsmi
Tarık Akan'ın Son Mesajı "Umarım Atlatacağım" Oldu
Tarık Akan Hayatını Kaybetti
Fotogaleri: Sinemanın Yakışıklı Jönü Tarık Akan'ın Bilinmeyenleri
Fotogaleri: Tarık Akan'ın Ölüm Haberi Ardından Mesaj Yağdı

PAYLAŞ