Eşinin ihanetiyle sarsılan Nagihan'a bir darbe daha!

Nagihan Karadere, telefonla katıldığı "Duymayan Kalmasın" programında "boşanmak için acele etmiyorum" dediği eşinin kendisinden boşanmak istediğini öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

Eşinin çıplak fotoğraflarının yabancı bir kadın tarafından kendisine gönderilmesinin ardından büyük bir şok yaşayan Nagihan Karadare, katıldığı canlı yayınlarda eşinin bir komploya kurban olduğunu yaşananları aralarında çözmek istediklerini söylemişti.

"ACELECİ DEĞİLİM" DEMİŞTİ

"Ayrılık konusunu düşünüyorum ancak karar vermek konusunda aceleci değilim" şeklinde açıklamalar yapan Nagihan, bugün canlı yayında bağlandığı "Duymayan Kalmasın" programında şaşırtıcı bir gerçekle yüz yüze geldi.

SUNUCULAR SÖYLEDİ

Programa iki kişi devam eden Deniz Akkaya ve Seren Serengil, programlarına konuk ettikleri Nagihan'a söyledikleriyle genç kadını şaşırttı. Eşiyle boşanmak istediğini ancak onun istemediğini söyleyen Nagihan sonrasında, program sunucularından eşinin kendisinden boşanmak istediğini öğrendi.

"İLK SİZDEN DUYDUM"

Yaşadığı şaşkınlık sesine de yansıyan Nagihan, "Eşimin benden boşanmak istediğini ilk sizden duydum" diyerek yaşadığı şaşkınlığı ortaya koydu.

PAYLAŞ