Tolgay kararı beğenmedi: Kesinlikle değildi

Beşiktaş'ın Napoli maçındaki yıldızlarından olan Tolgay Arslan maç sonu yaptığı açıklamada, "İlk penaltı pozisyonu kesinlikle penaltı değildi." diyerek hakeme eleştiride bulundu.

Beşiktaş orta sahasının önemli isimlerinden Tolgay Arslan, Napoli galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu.

"NAPOLI ÇOK BASKILI ÇIKTI ÇÜNKÜ..."

Oyunu değerlendiren Tolgay Arslan, "Çok iyi mücadele ettik, Bence hak ettik, savaştık. Takım olarak oynadık. Bu bizim için çok önemliydi. İlk yarıda birkaç tane hata yaptık. Napoli çok baskılı çıktı. Roma'ya yenildiler ve taraftarlarına bir şey göstermek istiyorlardı. İkinci yarı topa sahip olduk, iki penaltı vardı ama kazandık" dedi.

"İLK POZİSYON KESİNLİKLE PENALTI DEĞİL"

Penaltı pozisyonları hakkında görüşü istenen Tolgay Arslan, "Penaltı pozisyonlarını bilmiyorum, bence ilk penaltı kesinlikle penaltı değil. Ama hakem verdi, yapacak bir şey yok. Hatalarımızı video analiz yapmamız gerekiyor. Hatalarımız görmeliyiz ama herkes görevini en iyi şekilde yaptı. İlk dakikalar zordu, herkes içeriye girdi ilk golde, biz üç kişiydik, pası Quaresma'ya verdim. Güzeldi" diye konuştu.

"ABOUBAKAR'A HEP DESTEK OLDUK, ONU SEVİYORUZ"

Vincent Aboubakar'ın iki gol atması hakkında da konuşan Tolgay, "Aboubakar için çok önemliydi. Onu çok seviyoruz. Büyük bir aileye geldi o da farkında. Ona hep destek olduk, hoca da destek oldu. Hoca da ona inandı biz de inandık. İlk gol şansa gitti ama öyle bir gole ihtiyacı vardı. İyi bir iş çıkardı. Takım da çok iyiydi, herkesi tebrik ederim" açıklamasını yaptı.

PAYLAŞ