11 dairenin kapısını kırıp 1 ay tatil yapan hırsızlara büyük şok

Mersin'de 11 yazlık dairenin kapısını kırıp giren ve bir ay tatil yapıp soyan arkadaşlar 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Firari Kazım Doğan yakalandı, 3 arkadaşı aranıyor.

Mersin'de 11 yazlık dairede bir ay tatil yapıp soydukları iddiasıyla 40 yıl hapis cezasına çarptırılan firari 25 yaşındaki Kazım Doğan, polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.11 DAİRENİN KAPISINI KIRIP GİRDİLER, 1 AY KALDILAR

Adana'da yaşayan Kazım Doğan, 3 arkadaşı ile 2010 yılı ocak ayında Mersin'de bir yazlık siteye girdi. Kış mevsimi nedeniyle kimsenin olmadığı binada 11 dairenin kapısını kırarak giren Kazım Doğan ve arkadaşları, bir ay binada kaldı.

EŞYALARI KAMYONA YÜKLEYİP GİTTİLER

Bütün evleri kullanan buradaki yiyecek ve içecekleri tüketen hırsızlar, 11 dairedeki değerli eşyaları da bir kamyona yükleyip çaldı.

40 YIL HAPİS CEZASI

Günler sonra yazlık evlerine gelenlerin şikayeti üzerine yakalanan ve tutuksuz yargılanan Kazım Doğan ve 3 arkadaşı, 11 ayrı suçtan toplam 40'ar yıl hapis cezasına çarptırıldı.CEZALARI KESİNLEŞTİ BİRİ ALINDI 3'Ü İSE ARANIYOR

Cezaları kesinleşen ve haklarında aranmaları çıkan hırsızları yeniden yakalamak için çalışma başlatan Adana polisi, Kazım Doğan'ı Emek mahallesinde olduğunu belirledi. Dün sabah saatlerinde bulunduğu eve baskın düzenleyen polis Doğan'ı gözaltına aldı. İşlemlerin ardından cezaevine teslim edilen Doğan'ın 3 arkadaşı ise aranıyor.

PAYLAŞ