20 milyon Euro ödenmişti, ortada kaldılar

Fenerbahçe'nin 20 milyon Euro bonservis ödediği Raul Meireles ve Mehmet Topuz Sarı-Lacivertli kulüpten ayrıldıktan sonra hiçbir kulüple anlaşamadı.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve henüz hiçbir kulüple sözleşme imzalayamayan Raul Meireles ve Mehmet Topuz ortada kaldı. Sarı lacivertlilerde ciddi paralara oynayan futbolcular sözleşmelerinin bitmesiyle beraber görüştükleri hiçbir kulüple kesin bir anlaşma sağlayamadı.

KULÜPLER İLGİLENDİ AMA...

Portekizli Raul Meireles, sarı lacivertli kulüpte oynadığı 3 sezon boyunca yıllık 2.5 milyon Euro, Mehmet Topuz da 1 milyon Euro kazanmıştı. Aynı ücreti sarı lacivertli takımdan ayrıldıktan sonra hiçbir kulüpte bulamayan futbolcular yeni sezon öncesi henüz hiç bir takımla anlaşamadı. Hazırlıklarını bireysel olarak sürdüren isimlerden Mehmet Topuz'la eski kulübü Kayserispor ve İsviçre ekibi FC Wil 1900, Meireles ile de Premier Lig ekiplerinden Bournemouth ve Fransa Ligi takımlarından Marsilya'nın ilgilendiği belirtilmişti.

20 MİLYON EURO'LUK BEDEL

Raul Meireles, Fenerbahçe'ye 2012 yılında Chelsea'den 10 milyon Euro'ya transfer olmuştu. Mehmet Topuz ise 2009 yılında Kayserispor'dan 9 milyon Euro karşılığında alınmıştı. İki futbolcunun sarı lacivertli kulübe toplam bonservis maliyeti 20 milyon Euro'yu bulmuştu.

PAYLAŞ