3. köprüde günün her saati trafik var

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yollarında bulunan gişelerde EDS ve OGS sistemlerinde yaşanan aksaklıklar yüzünden günün her saati uzun araç kuyrukları oluşuyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yollarında bulunan gişelerde EDS ve OGS sistemlerinde yaşanan aksaklıklar yüzünden bariyerli sisteme sahip gişelerde uzun araç kuyrukları oluşabiliyor. Özellikle hafriyat kamyonlarının aynı gün içinde defalarca kullandıkları Odayeri kavşağındaki gişelerde günün her saati uzun kuyruklar görmek mümkün.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞUYOR

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün önemli kavşaklarından biri olan Odayeri kavşağında gişelerde yaşanan sıkıntılar uzun araç kuyruklarına neden oluyor. 3. Havalimanı gibi dev bir şantiyeye de ulaşmak için kullanılan Odayeri kavşağının kullanan araçların büyük bölümünü, hafriyat kamyonları oluşturuyor. Anadolu'dan gelen şehirlerarası yolcu otobüslerinin Alibeyköy cep otogarı, oradan da Esenler'de bulunan İstanbul büyük otogarına ulaşmak için kullandığı kavşaktaki gişelerde uzun kuyruklar oluşuyor.

İşte o kuyruktan kareler:

PAYLAŞ