4 yıl aşk yaşadığı ünlü isimden, 5 kelimelik veda

Emel Sayın dün Twitter'a dört yıl aşk yaşadıkları Tarık Akan'la eski bir fotoğraflarını koyup "Güle güle güle sevgili... TARIK" yazdı.

Ölümüyle sevenlerini derinden üzen Tarık Akan aşk hayatıyla çok az gündeme gelmişti. Bu konuda yıllarca hep sessiz kalmayı tercih etti.

"AŞKA SET ÇEKİLMİYOR"

Bir kez isim vermeden şöyle demişti: "Hep aşık delikanlıyı oynamıştım ama aşkı yaşamamıştım. Sonunda sırılsıklam aşık oldum. Önce aramızdaki elektriğe engel olmaya çalıştık. Hele o çok direndi. Ancak aşka set çekilmiyor. Tam dört sene sürdü."

"ONDAN SONRA HİÇ AŞK YAŞAMADIM"

O kadının Emel Sayın olduğu hep iddia edilse de Tarık Akan bunu hiçbir zaman doğrulamadı. Ancak Emel Sayın yıllar sonra yaptığı bir açıklamada "Ondan sonra hiç aşk yaşamadım" diyerek adeta Tarık Akan'ın itiraf edemediği gerçeği açıkladı.

Tarık Akan'ın Oğluna Soruldu: Babanın Vasiyeti Var mı

"GÜLE GÜLE SEVGİLİ TARIK"

Emel Sayın dün Twitter'a Tarık Akan'la gençli dönemlerine ait eski bir fotoğraflarını koyup: "Güle güle güle sevgili... TARIK" yazdı.

İşte Emel Sayın'ın o paylaşımı;

Sanatçı Tarık Akan'ın Vefatıyla Siyasiler de Mesaj Yayınladı Tarık Akan: 3 Temmuz Süreci, Kara Bir Zihniyetin ÜrünüTarık Akan'ın Vefat Haberi Sosyal Medyayı Yasa BoğduHale Soygazi, Tarık Akan'ın Ölüm Haberini Canlı Yayında ÖğrendiTarık Akan Kimdir? İşte 'Yeşilçam'ın Efsanesi'nin Efsane HayatıHerkes Bilmez! İşte Tarık Akan'ın Gerçek İsmiTarık Akan'ın Son Mesajı "Umarım Atlatacağım" OlduTarık Akan Hayatını KaybettiFotogaleri: Sinemanın Yakışıklı Jönü Tarık Akan'ın BilinmeyenleriFotogaleri: Tarık Akan'ın Ölüm Haberi Ardından Mesaj Yağdı

PAYLAŞ