40 günlük bebeğini önce kurusıkıyla vurdu, ölmeyince denize attı

Fatih'te cani anne 40 günlük bebeğini önce kurusıkı tabancayla öldürmek istedi, başarılı olamayınca denize attı. Kadın gözaltına alınırken, bebek denizde aranıyor.

Fatih Eminönü'nde 35 yaşındaki Fatma K., evlilik dışı dünyaya geldiği iddia edilen 40 günlük çocuğunu, kurusıkı tabanca ile öldürmeye çalıştı. Yaralanan çocuk ölmeyince, cani anne küçük kızı denize attı.

ÖNCE KURUSIKI TABANCAYLA ÖLDÜRMEK İSTEDİ

Olay, Eminönü'nde meydana geldi. Eşinden ayrı yaşayan Fatma K.'nın 40 önce, bir kız bebeği oldu. İddiaya göre, Fatma K., evlilik dışı ilişkiden dünyaya gelen bebekle ilgili bunalıma girdi. Fatma K., önceki gece bebeği alarak Bağcılar Güneşli'deki ağaçlık bir alana gitti. Kurusıkı tabancası olan Fatma K., minik bebeğin başına tek el ateş etti. Bebeği öldürmeye çalışan anne başarılı olamadı.

40 günlük bebeğini önce kurusıkıyla vurdu, ölmeyince denize attı
BEBEĞİ DENİZE ATIP TESLİM OLDU

40 Günlük bebek yaralanınca Fatma K., başka bir plan yaptı. Fatma K., bebeği de alarak, saat 06.00'da Eminönü sahiline geldi ve bebeği denize attı. Bebek dalgalar arasında kaybolurken, Fatma K., polise giderek giderek teslim oldu ve bebeği denize attığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, anne bebeği attığı yeri gösterdi. Deniz, bebeğin bulunması için denizde arama çalışması başlattı.

40 günlük bebeğini önce kurusıkıyla vurdu, ölmeyince denize attı

PAYLAŞ