41 milyon Euro krizi patlak verdi

Galatasaray'da Bruma, yönetimin teklif ettiği yeni sözleşmeyi kabul etti ancak menajeri 41 milyon Euro'luk serbest kalma maddesinde kriz çıkardı.

Galatasaray'da Bruma krizi yaşanıyor... Yönetim sözleşmesi 2017-18 sezonu sonunda bitecek olan Portekizli oyuncuya sözleşmesine zam ve uzatma teklifinde bulundu. Bu sezon ve gelecek sezon 1.2 milyon Euro alacak Bruma'ya, 2 sezon için toplam 1'er milyon Euro'luk zamla maaşının 1 milyon 750 bin Euro'ya yükseltilmesi teklif edildi. Ayrıca sözleşmesinin 2020 sonuna kadar uzatılması önerildi. Son iki sezonda da 1 milyon 750 bin Euro teklif edildi.

41 MİLYON EURO KRİZİ

Bruma sözleşme yenileme teklifini kabul etti. Fotospor'da yer alan habere göre yönetimin sözleşmeye yazdırmak istediği 41 milyon Euro'luk serbest kalma bedeli ise kriz çıkardı.

Bruma'nın menajeri bu rakamın kabul edilemeyeceğini, hiçbir takımın Türkiye'den bir futbolcu için böyle bir bonservis bedeli ödemeyeceğini söyledi. Serbest kalma maddesi için 20 milyon Euro'nun üzerindeki herhangi bir rakamın kabul edilmesinin söz konusu olmadığını iletti.

Kaynak: Sporvadisi.com
PAYLAŞ