5. kattan atladı, burnu bile kanamadı, sözleriyle şaşkına çevirdi

Çanakkale'de kız arkadaşıyla kavga ettikten sonra 5 katlı bir binanın çatısından kendini boşluğa bırakan genç, "Ölmeyi bile beceremedim" sözleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

Çanakkale'de, 5 katlı bir binanın çatısına çıkan kişi, ikna çabalarına yanıt vermedi. Onlarca kişinin korku dolu bakışları altında kendini aşağıya bırakan şahıs, itfaiyenin hava yastığına düştü. O anlar kameralarca kaydedildi.

İKNA ÇABALARINA YANIT VERMEDİ

Çanakkale'de Yalı Caddesi üzerindeki bir binanın çatısına çıkan kişiyi görenler polise haber verdi. Polis ekipleri, çatıda oturan ve telefonla konuşan Anıl B. (19) adlı kişiyi ikna etmek için çatıya çıktı. Elindeki telefonla kız arkadaşına ulaşmaya çalıştığı öğrenilen ve ikna çabalarına yanıt vermeyen kişi için itfaiye ekibi olay yerine çağırıldı.

KENDİNİ AŞAĞI BIRAKTI

110 ekipleri, yol üzerine hava yastığını açarak tedbir aldı. Hararetli bir şekilde telefonla konuşmaya devam eden Anıl B., elindeki telefonu kapattıktan sonra onlarca kişinin korku dolu bakışları arasında kendini aşağıya bıraktı.

"ÖLMEYİ BİLE BECEREMEDİM"

5. kattan hava yastığına düşen Anıl B. yaralandı. 112 ekiplerinin müdahalesi esnasında ağlayan ve 'Ölmeyi bile beceremedim.' diyen Anıl B., 112 ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

5. kattan atlayan gence sağlık ekipleri anında müdahale etti;

PAYLAŞ