Ablası fuhuştan tutuklanırken kulisinden fotoğraf paylaştı

Ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin 55 yaşındaki ablası, New York'ta fuhuş yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin 55 yaşındaki ablası, New York'ta fuhuş yaptığı iddiasıyla tutuklandı. Bu sırada ise Mariah Carey, Las Vegas konseri öncesi kuliste fotoğraf çektirmekle meşguldu.

SÖZLERİNİ KULLANARAK REKLAM YAPTI

Dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin 55 yaşındaki kız kardeşi Allison Carey, New York'ta fuhuş yaptığı gerekçesiyle tutuklandı. Polis; Carey'nin, ablası Mariah Carey'nin ünlü şarkısı 'Fantasy'nin sözlerini kullanarak internette reklam yaptığı iddiasıyla ünlü şarkıcının ablasını gözaltına aldı.

The Sun'ın haberine göre online olarak yapılan reklamda: 'Biraz eğlence arayan tatlı bir kadınım. Başka bir kadının yapamayacağı bir zevk dünyasına benimle çıkabilir ve yıldızları görebilirsiniz' gibi ifadeler yer alıyor ve bu ifadeler Mariah Carey'nin 1995 yılındaki ünlü hiti 'Fantasy'nin sözlerine bağlanıyor.

'KONSERDEN ÖNCEKİ POZLARIM'

46 yaşındaki Mariah Carey ise, ablası tutuklandığı sıralarda Las Vegas'ta vereceği konser öncesi Instagram hesabından kulisteki seksi fotoğraflarını paylaştı.

Kız kardeşler 1991 yılından beri konuşmuyor. AIDS'le mücadele eden Allison, serveti 500 milyon doların üstünde olan ve Forbes dergisine göre şov dünyasının en çok kazanan sanatçılarından biri olan Mariah Carey'den maddi yardım isteyen bir video çekmiş ve kız kardeşine 'Beni terk etme, lütfen bana yardım et' diye yalvarmıştı.

PAYLAŞ