Acısını böyle hafifletiyor! Bebeğini kaybeden ünlü yıldız, ürküttü

Yaklaşık iki ay önce düşük yapan ve pskilojik sorunlar yaşayan 21 yaşındaki TV yıldızı Courtney Stodden, üzüntüsünü hafifletmenin yolunu oyuncak bebekte buldu.

Kendisinden yaşça çok büyük olan kocası Dough Hutchison ile ilk bebeklerini bekleyen çift, büyük bir talihsizlik yaşadı. Yaklaşık iki ay önce düşük yapan 21 yaşındaki Stodden önceki gün Los Angeles'da kucağındaki bir bebekle görüntülendi.

OYUNCAK BEBEĞİ KUCAĞINDAN DÜŞÜRMÜYOR

İlk anda herkes onun kucağındakini gerçek bir bebek sandı. Ancak işin aslı sanıldığı gibi değildi. Yaşadığı düşüğün üzüntüsünü bir türlü üzerinden atamayan Stodden, çareyi bebek hasretini en azından şimdilik oyuncak bir bebekle gidermekte buldu.

GERÇEK BEBEKMİŞ GİBİ İLGİLENDİ

Gerçek bir bebek gibi giydirip kuşattığı bu oyuncakla bir süre dolaşan Courtney Stodden sonra bir kafede oturup dinlendi. Bu arada da oyuncağıyla da gerçek bir bebekmiş gibi ilgilendi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI

Stodden daha önce de köpeğiyle birlikte yatan oyuncak bebeğinin fotoğrafını sosyal medyada paylaşmıştı.

"BOMBOŞ HİSSEDİYORUM"

Stodden Geçtiğimiz haziran ayında hamile kaldığını açıklayan Courtney Stodden daha sonra düşük yapmıştı. Genç kadın o dönemde "kendimi bomboş hissediyorum" diyerek yaşadığı acıyı diye getirmişti.

PAYLAŞ