Açtı ağzını yumdu gözünü: Nerede oynuyor

Cristiano Ronaldo, Xavi'nin "En büyük şanssızlığı Messi'yle aynı dönemde oynuyor." sözlerine yanıt verdi: Onun dediğini neden umursayayım? En son Katar'da falandı.

Dünya futbolunda süren Lionel Messi – Cristiano Ronaldo kıyası, Barcelona'nın eski kaptanı Xavi'nin açıklamaları büyük bir tartışmaya dönüştü. Katalan futbolcunun "Cristiano Ronaldo elbette iyi bir futbolcu ama Leo Messi ile aynı dönemde oynamış olması en büyük şanssızlığı" sözlerine Ronaldo cephesinden sert yanıt geldi.

Real Madrid'in 5-2 kazandığı karşılaşmanın ardından Xavi'nin sözleri hakkındaki fikri sorulan Ronaldo, açtı ağzını yumdu gözünü… Oldukça sinirlendiği gözlenen Portekizli yıldız, şunları söyledi:

"XAVI NEREDE OYNUYOR?"

"İnternette en çok aranan oyuncu benim. Bunun gibiler benim hakkımda konuşarak manşetlere çıkmaya çalışıyorlar veya kendilerini öne çıkarma gayretindeler. Xavi'nin ne dediğini, neden umursayayım? Xavi nerede oynuyor? Katar'da falandı en son, şimdi nerede gerçekten? Barcelona'da her kupayı kazanmış olabilir ama kendisine ait bir Ballon d'Or'u yok. Benimse ondan 3 tane var."

PAYLAŞ