Adana'da kara gece! Kahreden faciadan görüntüler

Adana'nın Aladağ İlçesi'nde bir kız öğrenci yurdunda yangın çıktı. Yangın kontrol altına alınırken, acı olayda çok sayıda 12 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Kahreden olay kameralara böyle yansıdı.

Adana'da bulunan Aladağ Tahsil Çağındaki Talebelere Yardım Derneği Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda yangın çıktı. Valilik, 12 cenazeye ulaşıldığını, 22 kişinin de yaralandığını açıkladı.

Kahreden olay kameralara böyle yansıdı:

Adana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk KarelerAdana da Kız Öğrenci Yurdundaki Yangından İlk Kareler

PAYLAŞ