Adele 'teklif aldım' dedi, yetkililer iddiaları reddetti

Adele'in Super Bowl'da sahneye çıkması yönündeki teklifi reddettiğini açıklamasının ardından ABD Ulusal Futbol Ligi böyle bir teklifte bulunulduğunu reddetti.

İngiliz şarkıcı Adele'in 2017 Super Bowl karşılaşmasının devre arasında sahneye çıkması yönündeki teklifi reddettiğini açıklamasının ardından ABD Ulusal Futbol Ligi (NFL) böyle bir teklifte bulunulduğunu reddetti.

''O ŞOV MÜZİKLE ALAKALI DEĞİL''

Cumartesi gecesi Los Angeles'taki Staples Center'da verdiği konser sırasında, Amerikan Futbol Ligi final maçı olan Super Bowl'da sahne alacağı yönündeki dedikodulara açıklık getiren Adele, şunları söylemişti: "Super Bowl'da yer almayacağım. O şov müzikle alakalı değil, ayrıca ben dans etmiyorum. Bana teklif etmeleri çok nazikçe, ancak bu teklifi reddettim."

''KİMSEYE TEKLİFTE BULUNMADIK''

NFL ise İngiliz şarkıcıya teklif götürüldüğüne dair iddiaları reddetti. Super Bowl sponsoru Pepsi ile birlikte açıklama yapan lig yetkilileri, "Devre arasında sahne almaları için birçok sanatçıyla konuştuk. Ancak şu noktada ne Adele ne de başka birine resmi teklifte bulunduk." dedi.

5 ŞUBAT'TA GERÇEKLEŞECEK

NRG Stadyumu'ndan 5 Şubat'ta gerçekleştirilecek şov için hummalı bir çalışma yürüttüklerini belirten yetkililer, detayların daha sonra açıklanacağını ifade etti. Önceki yıllarda Super Bowl finalinde Beyonce, Katy Perry, Madonna, Cold Play ve Bruno Mars gibi isimler sahne almıştı.

PAYLAŞ