Advocaat sitem etti: Bana hep bu soruyu soruyorsunuz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Gaziantepspor galibiyetinden sonra bir gazetecinin sorusu üzerine, "Bana her zaman fikstürü soruyorsunuz." diyerek sitem etti.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, 2-0 kazanılan Gaziantepspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Maçla ilgili görüşü sorulan Advocaat; "Fazlasıyla hak edilmiş bir galibiyet. İlk yarıda harika oynadık. Pas oyunlarımız ve pozisyonlarımız çok başarılıydı. Bazen son vuruşu veya son pası iyi veremedik. İlk yarıda çok iyiydik. Rakibe pozisyon vermedik. Tek sıkıntılı nokta soyunma odasına tek golle girmemizdi. 1-0 devam ettiği sürece her zaman risk vardır. Rakip üzerinize gelmeye başlar. İlk yarıda çok fazla enerji harcadık bu nedenle ikinci yarıda tempo konusunda sıkıntı yaşadık. Maçın sonunda hak ederek galibiyete ulaştık." sözlerini kullandı.

"HEP FİKSTÜRÜ SORUYORSUNUZ"

3 günde bir maç oynayacakları zor bir bölüme girdikleri yönündeki soruyu yanıtlayan Hollandalı çalıştırıcı; "Bana her zaman fikstür sorusunu soruyorsunuz. Her maç zordur. Bu işler böyle yürür. Feyenoord maçı için heyecanlıyım. Çok iyi bir rakiple karşılaşacağız. Son 21 maçlarını kaybetmediler. Zor bir maç bizi bekliyor. İlk yarıdaki gibi oynarsak onlara burada zor anlar yaşatırız" dedi.

Kaynak: Sporx

PAYLAŞ