Advocaat'tan taraftarı sevindirecek transfer açıklaması

Dick Advocaat yaptığı basın toplantısında, "Bir ya da iki oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Umarım önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili gelişme kaydederiz." dedi.

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Advocaat ve Mehmet Topal, yarın oynanacak Grasshoppers karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Dick Advocaat'ın açıklamaları şu şekilde:

"İLK MAÇTAKİ OYUNDAN MEMNUN DEĞİLDİM"

"İlk 11'de kimler olacak, bunu yarın göreceğiz. Oyuncularıma da yarın açıklayacağım. Ciddiyetimizi asla kaybetmemeliyiz. İlk maçta oynadığımız oyundan memnun değildim. Ligde bana daha mutluluk veren bir oyun gördüm. Bir kez daha söylüyorum, yarın ciddi olmalıyız."

"1-2 OYUNCUYA İHTİYACIMIZ VAR"

"Bir ya da iki oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu konuyla ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Umarım önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili gelişme kaydederiz. Başkan'la gerçekten iyi bir görüşme gerçekleştirdik. Konuya fanatik ve coşkulu bir şekilde yaklaştı. Bir iki oyuncu daha almak istediğimizi söyledik."

"BİZ HERKESLE İLGİLENİYORUZ"

Advocaat, bir muhabirin ""Hakim Ziyech ile ilgileniyor musunuz?" sorusuna ise "Biz tüm iyi oyuncularla ilgileniyoruz" cevabını verdi.

Mehmet Topal'ın açıklamaları ise şu şekilde:

"AVANTAJIN FARKINDAYIZ"

"Biz avantajımızın farkındayız ama rehavete kapılmamalıyız. Oyunumuzu oynayıp galip gelmek istiyoruz."

"Kırmızı kart pozisyonu benim için çok üzücüydü. Cengiz'in önemli bir sakatlığına da sebep verebilirdim. Talihsiz bir andı."

"Bizler her zaman hocalarımızın oyun anlayışlarına uymak zorundayız. Elimden geleni yapıp takımıma faydalı olmaya çalışıyorum."

PAYLAŞ