AK Partili eski vekilden FETÖ'ye 'sihir' ve 'büyü' suçlaması

AK Parti kurucu üyesi ve eski İstanbul Milletvekili Hüseyin Kansu, FETÖ sorumlularının ikna için sihir ve büyü kullandığını öne sürdü.

AK Parti kurucu üyesi ve eski İstanbul Milletvekili Hüseyin Kansu, FETÖ hakkında ilginç iddialarda bulundu.

"KADINLAR NEFRET EDER HALE GELMİŞ"

AK Parti Edremit ilçe teşkilatını ziyaret eden Hüseyin Kansu, Fetullah Gülen'in annesinden dayak yediğini iddia ederek, "O kadar çok dövmüş ki adeta kadınlardan nefret eder hale gelmiş. Öğrencilik ve imamlık yaptığı dönemde hep camilerde yatmış. Cami yatsı namazından sonra kapanıyor, caminin içinde bir odayı kendine ayarlıyor, orada yatıyor. Çünkü kadınların olduğu ortamlarda olmak istemiyor. Böyle bir psikolojisi var. Ruh tahlilleri yapıldığında göreceksiniz" dedi.

"KENDİSİNİN MEHDİ OLDUĞUNA İNANMIŞ"

Fetullah Gülen'in ruh hastası olduğunu iddia eden Hüseyin Kansu, "Kendisinin Mehdi olduğunu inanmış ve yakınlarını da buna inandırmıştı. Psikopat ruhlu bir insan olduğu ortaya çıktı. Kendisine kainat imamı diyor. Her kurumda bir imamı var. İmam değil aslında onlar. Onlar terörist başı. Bir gün gelecek, Amerika'yı bile bizim cemaatimiz yönetecek demiş. Ne kadar büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuzu anlatma sadedinde söylüyorum" diye konuştu.

"SİHİR VE BÜYÜ YAPMAYI BİLİYORLAR"

FETÖ'nün sihir ve büyüyü kullandığını da öne süren Kansu, "Bazı sorumluları sihir yapmayı, büyü yapmayı biliyor. Bir insanı elde etmek istediklerinde, ikna edemezlerse ona büyü yapıyorlar. Büyü yaptıkları insanlar var" dedi.

PAYLAŞ