Almanya'nın en akılsız hırsızları medyada alay konusu oldu

Almanya'da bir binaya giren hırsızlar, güvenlik kamerasındaki görüntüleri nedeniyle "Almanya'nın en aptal hırsızları" olarak nitelendirildiler.

Almanya'nın Chemnitz kentinde bir binaya giren üç hırsız, güvenlik kamerasındaki görüntüleri nedeniyle "Almanya'nın en aptal hırsızları" olarak nitelendirildiler.

GÖRÜNTÜLERİ KAYDEDİLDİ

3 Ekim'de meydana gelen olayda hırsızlardan biri binanın merdivenlerinden çıkarken güvenlik kamerası tarafından görüntülendiğini fark ediyor. Ancak oradan uzaklaşmak ve arkadaşlarını uyarmak yerine diğer iki arkadaşını da alarak tekrar kameranın olduğu yere geliyor. Bu sırada hırsızların yüzleri kamerada net olarak görülüyor. Görüntülenmeyi engellemek için hırsızlar kamerayı yerinden sökerek götürüyorlar. Ancak görüntüleri çoktan kaydedilmiş oluyor.

ALMAN MEDYASINA KONU OLDU

Chemnitz Üniversitesi içinde bulunan tadilat halindeki binaya inşaat malzemeleri çalmak için girdikleri tespit edilen hırsızlar bu davranışlarıyla Alman medyasında, " Almanya'nın en aptal hırsızları" sıfatıyla haber oldular. Görüntüler binanın sorumlusu Lars Fassmannn tarafından bir paylaşım sitesinde paylaşıldı.

PAYLAŞ