Amerika'da seçimin kaderini belirleyecek Türk!

ABD'de yaklaşan seçimler öncesi sağlık durumu tartışma konusu olan başkan adaylarından Donald Trump, kontrollerinin sonuçlarını Mehmet Öz'ün programında açıklayacak.

ABD'de seçim öncesi liderlerin sağlık durumu tartışma konusu oldu. Cumhuriyetçi Parti'den aday olan Donald Trump ise tartışılan ve merak edilen sağlık kontrollerinin sonuçlarını, ABD'de bulunan ünlü Türk asıllı doktor Mehmet Öz'ün programında açıklayacak.

SAĞLIK DURUMLARI TARTIŞMA KONUSU OLDU

Amerikan Fox kanalının gündüz kuşağında yayınlanacak olan röportajda Dr. Mehmet Öz'ün, Trump'ın sağlık sonuçlarını değerlendirmesi bekleniyor. Amerika'da başkanlık seçimleri yakınlaştığından bu yana Clinton ve Trump'ın sağlık durumları da tartışma konusu oldu. Her iki partinin üyeleri de, diğer başkan adayının sağlık koşulları açısından görevini yerine getiremeyeceğini iddia ediyor.

AKIL SAĞLIĞI BİLE TARTIŞILIYOR

Ayrıca yakın bir zamanda Trump'ın akıl sağlığı ile ilgili iddialar ortaya atılmış ve bu konuda değerlendirme yapılması ve kamuya duyurulması etik dışı kabul edilerek, psikiyatristler tarafından uygun bulunmamıştı. Clinton ise 2012'de ciddi bir beyin sarsıntısı geçirmişti.

PAYLAŞ