Angelina Jolie'ye ikizi kadar benzeyen bu kadın kim?

Rus TV sunucusu Assol Vasilyeva Angelina Jolie'ye benzerliğiyle ünlü oldu. Sosyal medyada 78 bin takipçisi olan güzel sunucu Jolie'ye benzemek için estetik yaptırmadığını kimseye inandıramıyor.

Angelina Jolie'ye ikizi kadar benzeyen Rus televizyon sunucusu Assol Vasilyeva, birçok kadını sevindirecek ve gururlandıracak bu benzerliğin onu canından bezdirdiğini söylüyor.

ESTETİK YOK

Rusya'nın Tver kentinde bir yerel TV kanalında haber spikeri olarak çalışan Assol Vasilyeva, "Sen Angelina Jolie'ye benzemek için estetik operasyon geçirdin" diyenlere bunun doğru olmadığını ispatlamak için çaba harcıyor.

"AYNAYA BAKTIĞIMDA ONU GÖRMÜYORUM"

Coğrafya ve ekonomi alanında yüksek öğrenim gören Assol Vasilyeva "Herkes benim Angelina Jolie'ye benzediğimi söylüyor ama ben aynaya baktığımda onu görmüyorum" diyor. Rus rap'çi ST ile evli olan Vasilyeva "Ben aynaya baktığımda annemi ve büyükannemi görüyorum" diyerek ünlü yıldıza değil kendi ailesinin kadınlarına benzediğini söylüyor.

"ONUN GİBİ OLMAK İSTEMİYORUM"

Angelina Jolie'ye saygı duyduğunu belirten Assol Vasilyeva "Ama onun gibi olmak istemiyorum. Ben bireyselliğe inanıyorum" diye konuşuyor.

78 BİN TAKİPÇİ

Bu benzerlik tartışması sayesinde genç kadın bir internet fenomenine dönüştü. Vasilyeva'nın Instagram'da 78 binin üzerinde takipçisi var. Vasilyeva ise biri kocası Alexander "ST" Stepanov olmak üzere sadece iki kişiyi takip ediyor.

PAYLAŞ