Antrenmanda görenler gözlerine inanamadı

Fenerbahçe'de, gönderileceği söylenen teknik direktör Vitor Pereira, akşam antrenmanında takımın başında sahaya çıktı ve çalışmayı yönetti.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play off turunda İsviçre'nin Grasshoppers takımıyla yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü. Bu arada takımdan gönderileceği iddia edilen Portekizli teknik direktör, takımının başında idmana çıktı.

HERKES ŞAŞIRDI

Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde saat 16:00'da başlayan antrenman 1 saat sürdü. Salonda yapılan ve 30 dakika süren kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarının ardından sahaya çıkan oyuncular, 30 dakika süren koşu çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Sarı-lacivertliler, Grasshoppers maçının hazırlıklarını yarın yapacağı çalışmalar ile sürdürecek.

BİRKAÇ GÜN SONRA AÇIKLANACAK

Pereira ile yardımcılarının tazminatı yaklaşık 4 milyon Euro'ya ulaşıyor. Fenerbahçe yönetiminin gerekli hukuki ve mali prosedürleri tamamladıktan sonra Pereira ile yolların ayrıldığı kararını birkaç gün içinde açıklaması bekleniyor.

PAYLAŞ