Araplara bekaretini binlerce Euro'ya sattı! Annesine dayanamadı

Dubai'de ismi henüz bilinmeyen zengin bir Arap'a 9 bin 600 Euro'ya bekaretini satan Rus güzellik kraliçesi Anna Feschenko, annesinin yalvarışlarına dayanamayıp, ülkesine döndü.

Bekaretini 9 bin 600 Euro karşılığında satmak için Dubai'ye giden 17 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Anna Feschenko'nun ilk fotğrafları ortaya çıktı.

BEKARETİNİ DUBAİ'DE SATTI

Haziran ayında düzenlenen güzellik yarışmasında ikinci olan Anna'nın ortadan kaybolduktan sonra bekaretini satmak için Dubai'ye gittiği ve burada zengin bir Arapla birlikte olarak bekaretini sattığı ortaya çıktı.

ANNESİ YALVARDI

Bir arkadaşının ailesine Anna'nın bekaretini satmak için Dubai'ye gittiğini söylemesi üzerine 17 yaşındaki güzellik kraliçesinin annesi internet aracılığı ile kızına eve dönmesi için yalvardı.

Başka bir arkadaşı ise Anna'nın Dubai'de kaldığı otelden ayrılıp bir escort şirketine ait apartman dairesinde yabancı seks işçileri ile kaldığını söyledi.

HESABI ELE GEÇİRİLDİ

The Sun gazetesi üzerinde kısa bir şort olan Anna'ya ait fotoğrafı Ann Adamson sahte ismi ile kullandığı sosyal medya hesabı üzerinden ele geçirdi.

ANNESİNE GERİ DÖNDÜ

The Sun gazetesinin elde ettiği bilgilere göre, Anna annesinin geri dön çağrısına karşılık verdiğ ve Rusya'ya geri döndü. Kızını Moskova hava alanında karşılayan anne, gazetecilerin sorularına cevap vermemek için kızını hızla başka bir aracın içe koyup götürdü.

Yakın arkadaşı Anna'nın Moskova üniversitesinde öğrenci olduğunu ve eğitim masraflarını karşıladığı bekaretini satmaya karar verdiğini söyledi.

PAYLAŞ