Arazi kavgası ölümle bitti! Bir aile dağıldı

Adana'da iki grup arasında çıkan arazi tartışması av tüfeği ve bıçakların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgada aynı aileden 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Adana'da iki grup arasında çıkan arazi kavgasında Hüseyin Kardeşler, av tüfeğiyle vurularak öldürüldü, Mehmet Kardeşler ile Tarık Yanardağ ise bıçakla yaralandı.

ARAZİ TARTIŞMASI ALEVLENDİ

Olay, saat 23.45 sıralarında merkez Yüreğir İlçesi'nde Paşa Mahallesi'nde meydana geldi. Tarık Yanardağ ve yakınları, daha önce arazi meselesi yüzünden husumetli olduğu Hüseyin Kardeşler ile aynı sebeple tartışmaya başladı.

BIÇAK VE TÜFEKLE SALDIRDILAR

Tartışmanın alevlenmesi üzerine iki grup birbirlerine bıçak ve av tüfeği ile saldırdı. Olayda Hüseyin Kardeşler, karnına isabet eden saçmalarla, 20 yaşındaki Mehmet Kardeşler ile 30 yaşındaki Tarık Yanardağ ise çeşitli yerlerinden bıçak derbeleriyle yaralandı.

KAMYONETLE YOLA ÇIKTILAR

Yaralılar, 01 HK 298 plakalı kamyonetle hastaneye götürülmek üzere yola çıkarıldı. İhbar üzerine kamyonet, Karataş Yolu - D400 Karayolu kavşağındaki trafik ışıklarında durduruldu.

1 KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ

Kamyonetteki yaralılardan Hüseyin Kardeşler, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne, Mehmet Kardeşler, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Tarık Yanardağ ise Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan Hüseyin Kardeşler, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

İsmi açıklanmayan kamyonet sürücüsünü gözaltına alan polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

PAYLAŞ