Arnavut İmamın Erdoğan için söyledikleri sosyal medyayı salladı

Kosova'da Arnavut İmam Fadil Musliu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti için söyledikleri, sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.

Kosova'da Arnavut İmam Fadil Musliu'nun Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti için söyledikleri, kısa sürede sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.

MÜSLÜMANLARIN TEK TEMSİLCİSİ TÜRKİYE

Arnavut İmam Musliu konuşmasında: "Çok samimi söylüyorum. Herkesin bunu beğenmesi normaldir. Bugün Dünya'da Müslümanları temsil eden tek ülke ve lider Türkiye'dir. Türkiye'nin liderini Arnavut imamlar, İngiliz imamlar, Amerikalı imamlar, Arap imamlar sakallı ya da sakalı olmayanlar, bütün bunlar onu seviyor."

"HACI RECEP"

"Çünkü dünyanın Müslümanlara yaptığı gerçekleri açık açık söylemektedir. Hacı Recep'e (Recep Tayyip Erdoğan) 14 defa suikast teşebbüsünde bulunuldu, Hacı diyorum çünkü kendisi hacıdır ve medrese bitirmiştir."

"ÖLÜMÜ ÇOK UZAK DEĞİL"

"Birisi dedi ki onun ölümü çok uzak değil, Allah ne derse o olur dedim. Bana bir suiksat hazırlanırsa, hemen bu kapının önünde öldürürler çünkü ben hazırlıklı değilim o ise hazırlıklıdır. O, dünyaya Müslüman olarak entergre olmak isteriz diye örnek veriyor, Kur'an da okuyor. Kosova'ya geldiğinde ben çok mutlu oluyorum." ifadeleri yer alıyor.

PAYLAŞ