Asena Atalay, Eski Eşi Caner Erkin'in Sözlerine Dayanamadı, Savcılığa Başvuracak

Milli futbolcu Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'a annelik görevini yerine getirmiyor, direk dansları yapıyor diye ağır ithamlarda bulunmuştu. Atalay, savcılığa başvuracağını açıkladı.

Asena Atalay ve boşandığı eşi Caner Erkin'in 'icra kavgası' büyüyor. Erkin, eski eşine ağır ithamlarda bulundu. Atalay da bu iddialar karşısında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

CANER ERKİN, ASENA ATALAY'A AĞIR İTHAMLARDA BULUNMUŞTU

Asena Atalay ve eski eşi Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Caner Erkin arasındaki gerilim yeni bir boyuta taşındı. Eski eşinin icra takibi başlatması üzerine sessizliğini bozan Caner Erkin, sosyal medya hesabı üzerinden Atalay hakkında, evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde oğlunun zarar görmemesi için hukuki haklarını kullanmadığını belirtti. Ünlü futbolcu mesajında, "Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip" ifadesini kullandı.

ASENA ATALAY, ESKİ EŞİNİN BU SÖZLERİNDEN DOLAYI SAVCILIĞA BAŞVURDU

Bu mesaj sonrası savcılığa başvuran Asena Atalay, Caner Erkin'in, kendisini kamuoyunda iffetsiz bir kadın ve anne gibi göstermeye çalıştığını iddia ederek, "Caner beni itibarsızlaştırmaya çalışıyor ve kişiliğimi zedeliyor. Mesajı iftira ve hakaret dolu sözlerden ibarettir. Yaptığı açıklamalarla kişiliğimi zedeleyen Caner Erkin'in cezalandırılmasını istiyorum" dedi. Savcılık, Asena Atalay'ın şikâyetinin ardından ünlü futbolcu hakkında soruşturma başlattı.

PAYLAŞ