Atakan'ın kariyerini bitirecek 'askerlik' iddiası!

Türk halkına küfür ettiği iddiaları ile gündeme gelen Survivor şampiyonu Atakan Arslan'ın eski sevgilisi, milli sporcunun asker kaçağı olduğunu öne sürdü.

Geçtiğimiz sezon yayınlanan Survivor yarışmasında şampiyonluk ipini göğüsleyen 'Avatar' lakaplı Atakan Arslan zor günler geçiriyor.

TÜRK HALKINA KÜFÜR MÜ ETTİ

Neerede çekildiği bilinemeyn bir videosu sosyal medyada yayınlanan Atakan, kulağında kulaklık olduğu sırada kendisine yöneltilen "Türk halkına vermek istediğin bir mesaj var mı?" sorusuna "Hepsinin a.... koyayım" yanıtını vermişti.

"YAZIKLAR OLSUN"

Bu video ile ilgili bir açıklama yapan Atakan "Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçse sayan bu aşağılık mahlukata sadece yazıklar olsun diyorum" sözleriyle iddiaları yalanlamıştı.

ESKİ SEVGİLİSİ: ATAKAN ASKER KAÇAĞI

Bu iddialar gündemdeki yerini korurken, Atakan Arslan'ın eski sevgilisi Berna Demir, olayları başka bir boyuta taşıyacak bir iddia ortaya attı. Atakan'ın asker kaçağı olduğunu öne süren Demir, Atakan tarafından darp edildiğini de sözlerine ekledi.

PAYLAŞ