'Baba Candır'ın Egemen'i Tolga Pancaroğlu'na Sevgilisinden Suçlama: Beni Dövüyor

'Baba Candır' dizisinin Egemen'i Tolga Pancaroğlu hakkında sevgilisi Eda Pera Küçük şok bir suçlama yaptı. Küçük, Pancaroğlu'nun kendisine şiddet uyguladığını söyledi.

Sunucu Eda Pera Küçük, üç yıldır birlikte olduğu oyuncu Tolga Pancaroğlu'nun kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Darp raporu alan Küçük, savcılıktan koruma kararı çıktığını belirtti.

"BENİ DÖVDÜ, OYUNCULUK YAPMAYAYIM DİYE GİZLİCE VİDEOLARIMI ÇEKTİ"

"Baba Can'dır" adlı dizide rol alan Tolga Pancaroğlu'nun sevgilisi Eda Pera Küçük, şiddet gördüğü gerekçesiyle savcılığa başvurduğunu açıkladı. Küçük, "Tolga, ilişkimizin birinci yılından sonra beni dövmeye başladı. Ayrıldım ama üç hafta sonra tekrar barıştık. Ancak şiddet uygulamaya devam etti. 'Ben oyuncuyum, benim dediğim olacak. Sen evde oturacaksın, çalışmayacaksın' diyordu. Gizlice çektiği videolarımla tehdit ettiği için ondan ayrılamıyordum" diye konuştu.

"BANA BIÇAK ÇEKTİ, ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ"

Küçük, ölümden döndüğünü de şu sözlerle anlattı: Arkadaşlarımın polise haber vermesiyle ölümden döndüm. En son dövdüğünde bir hafta hastanede yattım. Belgelerimle savcılığa başvurdum, koruma kararı çıktı. Fakat Tolga bu kararı da ihlal etti, şu an hakkında yakalama emri var. Tolga bana bıçak çekti ve ölümle tehdit etti. Ailesi de davayı geri çekmem için tehdit ediyor. Bugüne kadar aileme bir şey anlatamadım. Ancak artık her şey ortaya çıksın istiyorum.

PAYLAŞ