Başbakan, HDP'ye resti çekti: Tıpış tıpış geleceksiniz

Başbakan Binali Yıldırım, sivil direniş yapacağız diyen HDP'lilere sert çıktı. Yıldıırm, "Türkiye hukuk devletidir. Mahkeme çağırıyorsa tıpış tıpış ifade vereceksiniz" dedi.

HDP'den arka arkaya gelen küstah tehditlere de değinen Başbakan, "Türkiye hukuk devleti kimse kusura bakmasın. Dışarıdakilerin sırtını sıvazlamakla, ellerine 3-5 silah vermekle bu büyük devlete kafa tutacaklarını mı sanıyorlar. Daha 6-7 Ekim hesabı duruyor. Böyle büyük büyük söz söylemenin ne demek olduğunu görecekler. Tıpış tıpış gelip ifadelerini verecekler." dedi.

"TÜRKİYE HUKUK DEVLETİ"

Başbakan'ın HDP'ye rest çektiği o sözler;

Terör destekçisi parti çıkıp diyor ki Bu belediyelere bulaşırsanız sivil direniş yapacağız . Türkiye hukuk devleti kimse kusura bakmasın.

"DAHA 6-7 EKİM HESABI DURUYOR"

Dışarıdakilerin sırtını sıvazlamakla, ellerine 3-5 silah vermekle bu büyük devlete kafa tutacaklarını mı sanıyorlar. Daha 6-7 Ekim hesabı duruyor. Böyle büyük büyük söz söylemenin ne demek olduğunu görecekler.

"TIPIŞ TIPIŞ İFADELERİNİ VERECEKLER"

Tıpış tıpış gelip ifadelerini verecekler.Terörle irtibatlı belediyelerle ilgili düzenleme yapıldı, gereğini yapın.

Yasaları uygularken asla tereeddüt etmeyin, adaletten ayrılmayın, gençlerimizi dağa götürenlere vesile olanlara prim vermeyin, gereğini yapın kardeşim.

Yıldırım: Hudut Kapısı Dışındaki Her Geçiş Düşman Geçişidir, Anında Karşılık Verilecek

PAYLAŞ