Başkan'a Terim'i sordular, geri çevirdi: Sorulmamış kabul ediyorum

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, düzenlenen basın toplantısında "Galatasaray'ın bir teknik direktörü var. Terim'in göreve gelip gelmeme sorusunu sorulmamış kabul ediyorum." dedi.

Galatasaray, Permolit Boya ile forma kol sponsorluğu için sözleşme imzaladı. KAP'a yapılan açıklamada; 1 milyon 50 bin Dolar + KDV bedel ile anlaşmaya varıldı. Düzenlenen imza töreninin Galatasaray Başkanı Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.

Özbek'in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

"ELEŞTİRİLER HAKSIZ DEĞİLDİR"

"Galatasaray hain darbe girişimi sonrası sponsorluk yaptığı firmalarla duruşunu göstermiştir."

"Eleştiriler haksız değildir, güç katar. Yapıcı olarak dikkat aldık. Bugün daha iyiysek katkısı var (Taraftarın istifa çağrısı)"

"Selçuk İnan için Katar'dan teklif yok. Bu ayrılacak haberlerini hayretle karşılıyorum. En verimli yaşında, değişmezimiz."

"TERİM SORUSUNU SORULMAMIŞ KABUL EDİYORUM"

"Fatih Terim gibi değerlerin bütün takımların bünyesinden çıkmasını arzu ederim. Özel günlerde hatırlanmalılar."

"Galatasaray'ın bir teknik direktörü var. Fatih Terim'in göreve gelip gelmeme sorusunu sorulmamış kabul ediyorum."

"40'a yakın kadroyu 28'e indirip bizi güçlendirecek oyuncular aldık. Maliyeti 60 milyon Euro seviyesine indirdik. UEFA ile temastayız. UEFA'nın 65 milyon Euro sınırı, futbolcuların maaşları, primleri ve vergilerini kapsıyor. Bu konuda çok hassas davrandık."

"RİVA İÇİN ONAY ALACAĞIZ"

"Riva ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Genel kuruldan bir onay daha alacağız. Gecikmek istemiyoruz. Mali yapı düzelecek."

"Kombine rakamı 17 bin oldu. Taraftarımızın desteğini esirgemeyeceğini düşünüyorum. Geçmiş yıllardaki rakamı bekliyorum. Taraftarı Çaykur Rizespor maçına bekliyorum. Galatasaray her zaman taraftarıyla büyüktür."

"Bu sene şampiyonluğun favorisi Galatasaray'dır."

"Maksadımız kimseyi cezalandırmak değil. Sözleşmenin gereğini yapıyoruz. Oyuncu ayrımı ve kişisel tavır göstermiyoruz."

PAYLAŞ