Bayram ziyaretine gidiyordu! Kurşunların hedefi oldu

Bursa'da nişanlısı ile bayram ziyaretine giden 25 yaşındaki Barış Kösa, pompalı tüfekle öldürüldü. Kösa'nın vurulduktan sonra kontrolünü yitirdiği otomobil kahveye girdi.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kurban bayramının birinci günü nişanlısı ile bayram ziyaretine giden 25 yaşındaki Barış Köya'yı pompalı tüfekle öldüren 26 yaşındaki Ali Artuk ve ona yardım eden arkadaşı Kürşat Gürsel tutuklandı.

TÜFEK İLE ATEŞ AÇTI

Mustafakemalpaşa ilçesinde kurban bayramının ilk günü, 5 gün sonra evleneceği nişanlısı 23 yaşındaki E.A. ile bayram ziyaretine giden Barış Kösa yönetimindeki otomobile Yalıntaş Caddesi'nde, Ali Artuk'un ruhsatsız tüfeği ile ateş etti.

OTOMOBİL KAHVEYE GİRDİ

Aralarında geçmişe dayalı husumet bulunan Ali Artuk'un 8 kez ateşlediği tüfekten çıkan saçmalar ile vurulunca direksiyon kontrolünü yitiren Barış Kösa'nın yönetimindeki otomobil kahveye girince içerideki 2 kişi hafif yaralandı. Kaçan Ali Artuk, polisin düzenlediği operasyon ile evinde yakalandı.

"AKRABAMA KÜFÜR ETTİ"

Yakalandıktan sonra sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanan Ali Artuk verdiği ifadesinde, şöyle dedi:

"Aramızda husumet vardı. Olay günü yanımdaki akrabama küfür etti. Aramızda husumet olduğu için beni vurur düşüncesiyle önceden davranıp yanımda bulunan tüfeğimle ona ateş ettim."

PAYLAŞ