Bedirhan Gökçe'yi bitirecek ses kaydı

Mailleri deşifre olduktan sonra Fethullah Gülen ile bağlantılı olduğu ortaya çıkan Bedirhan Gökçe, darbe kalkışmasında vatandaşları sokağa çıkmamaları konusunda uyarmış.

15 Temmuz darbe girişimi gecesi Recep Tayyip Erdoğan'ın sokaklara çıkın çağırısı üzerine Kral FM'de gerçekleşen sohbet sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.

"YÜRÜYEN OTURSUN, OTURAN YATSIN"

Darbe girişiminin yaşandığı dakikalarda Gezen Mehmet ile canlı yayında durum değerlendirmesi yapan Gökçek, "Bu durumlar çok provakasyon olur. Benim size bir kardeşiniz olarak yanlış şeyler yapmayın, gaza gelmeyin. Koşan yürümeye başlasın, yürüyen otursun, oturan yatsın. Bu durumda herkes kendini bir tık daha geriye çekip neler oluyor, neler bitiyoru bekleyelim. Bu nedir, kimin işine yarar, kimin işine yaramaz sorusunu sorun" şeklinde bir konuşma gerçekleştirdi.

HESABI EKLENİNCE HER ŞEY ORTAYA ÇIKTI

Mail adresi hacklenen Bedirhan Gökçe'nin Fetullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'dan "Tazyiki artırdılar benimle ilgili sadece dua, sizden ve büyüğümüzden sonra uzun yazarım. Allah mahcup etmesin" diyerek dua istediği mail yayınlandı.

DUA KUTUSUNA ATMIŞ

FETÖ'nün doktoru da, "Bedirhan Gökçe Bey'e tazyiki artırmışlar dua bekliyorlarmış. Hizmetlerini arzediyormuşlar efendim" yazılı kağıdı dua kutusuna attığını gösteren bir maille cevap verdi.

PAYLAŞ