Benfica, Quaresma'yı çıldırttı

Kiev maçının sonlarına doğru agresif halleri gözlenen Ricardo Quaresma, "Napoli, Benfica'yı farklı yeniyordu. Biz Kiev'i yenemeyerek elimizdeki avantajı kaçırdık bu yüzden tepkimi gösterdim" dedi.

Dinamo Kiev maçındaki başarılı performansının yanı sıra karşılaşmanın sonlarına doğru agresif bir tutum sergileyen Ricardo Quaresma'nın bu hale gelmesinin nedeni ortaya çıktı.Maçın oynandığı esnada Vadafone Arena'daki skor tabelasından grupta diğer oynanan Napoli-Benfica maçının skorunu gören Quaresma'nın Benfica'nın farklı kaybetmesi üzerine bir haylı gerildiği öğrenildi.

"BENFİCA YENİLDİ, YENMEMİZ GEREKİYORDU"

Gerginliği maçın ardından da devam eden Q7'nin bağıra bağıra soyunma odasına girdiği kaydedilirken, sakinleştikten sonra arkadaşlarına "Napoli, Benfica'yı farklı yeniyordu o an. Bizim rakibimiz de ikincilik için Benfica. Ama biz yenmemiz gereken Kiev'i geçemedik. Elimizdeki avantajı kaçırdık bu yüzden tepkimi gösterdim" dediği öğrenildi. Arkadaşları da Quaresma'ya hak verip bundan sonra elbirliğiyle puan kaybını yaşatmayacaklarını söyledikleri öğrenildi.

PAYLAŞ