Berkay muradına erdi!

Türk Pop Müziği'nin ünlü ismi Berkay iki yıldır beraber olduğu model Özlem Ada Katipoğlu ile evlendikten sonra konser için Antalya'ya uçtu.

Ünlü şarkıcı Berkay, uzun süredir birlikte olduğu Özlem Ada Katipoğlu ile dünya evine girdi.

EVLENDİ, KONSER İÇİN ANTALYA'YA UÇTU

Yazıp bestelediği şarkılar kadar çıkardığı albümlerle beğeni toplayan Türk Pop Müziği'nin ünlü ismi Berkay iki yıldır beraber olduğu model Özlem Ada Katipoğlu ile dün gerçekleşen nikah töreni ile evlendi. Nikah masasında oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Berkay, töreninin ardından konser için Antalya'ya uçtu.

10. YIL MARŞI'NI SÖYLEDİLER

EXPO 2016 Antalya 'da konser veren Berkay'ı 7 bine yakın kişi izledi. Bu yıl içinde çıkardığı AraBest adındaki konsept albümüyle farklı bir kitle oluşturan Berkay'ın tüm izleyicilerle birlikte söylediği 10. Yıl Marşı da alkışlandı.

DÜĞÜN BODRUM'DABerkay ve Özlem Ada Şahin çifti düğünlerinin ise 5 Eylül'de Bodrum'da yapılacağı açıklandı. Çift, 5 Eylül gecesi yakınlarıyla mutlu günlerini kutlayacak, 6 Eylül sabahı ise kahvaltı ve havuz partisiyle eğlenceyi devam ettirecek. Çiftin düğün organizasyonunun Fulya Terim ve ekibinin organize ettiği belirtildi.

PAYLAŞ