Bir darbe de Burak'tan yedi

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kadro dışı bıraktığı Burak Yılmaz, "Ben prim almadım, lafını bile etmedim. Bunu zamanı gelince en ince ayrıntısına kadar anlatacağım." dedi.

Galatasaray'ın Antalyaspor maçını izlemek için gelen Burak Yılmaz, milli takımdaki son duruma dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

Burak, A Milli Takım'a alınmaması ile ilgili önemli açıklamalar yaparken 'Arda zaten gerekli şeyleri söyledi' diyerek duruma tepkisini gösterdi.

İşte Burak Yılmaz'ın açıklamalarından önemli başlıklar;

"ARDA GEREKLİ ŞEYLERİ SÖYLEDİ"

"Ben öncelikle buraya takımı desteklemek için geldim. Sadece arkadaşlarım için buradayım. Bizim yerimize orada olan arkadaşlarımız var. Bunu şu an konuşmak doğru değil. Arkadaşlarımızı kötü duruma düşürmek yakışmaz. Arda zaten gerekli şeyleri söyledi."

"ŞU AN DOĞRU ZAMAN DEĞİL"

"İki önemli maçımız var. Şu an konuşmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bu demek değildir ki konuşmayacağım. Yeri ve zamanı gelince konuşacağım. Olup olmamak önemli değil, önemli olan desteklemektir."

"PRİM ALMADIM, LAFINI BİLE ETMEDİM"

"A Milli Takım'a başarılar diliyorum. Asla para kavgasından değildi. Ben prim almadım evet ama bir kere bile lafını etmedim. Arda da etmemiştir. Bunu zamanı gelince en ince ayrıntısına kadar anlatacağım. Yeri ve zamanı değil. Çok önemli maçlarımız var."

"YERİ GELİNCE KONUŞACAĞIM"

Milli Takım şeref, namustur. Para konuşulmamıştır. Kelimesi konuşulmamıştır. Ben almadım, konuşmadım. Arda da benimle alakalı şeyler savunmamıştır. Yeri gelince konuşacağım. Ben her zaman hazırım A Milli Takım için"

PAYLAŞ