Bir darbe de Olcan'dan geldi

Bursaspor Basın Sözcüsü Suat Paçacı, "Olcan Adın gündemimizdeydi ancak geç kaldı. Tren kaçtı, biz artık önümüze bakıyoruz." dedi.

Galatasaray'da kadro dışı kalan ve Bursa ile uzun süredir transfer görüşmesi yapan Olcan Adın'da şok gelişme.

Yeşil-Beyazlı kulübün basın sözcüsü Suat Paçacı, "Olcan hakikaten gündemimizdeydi ama geç kaldı. Olcan treni kaçırdı. Bu saatten sonra Olcan'ın isminin gündeme gelmesi bizim için bir şey ifade etmiyor. Biz önümüze bakıyoruz" dedi.

GALATASARAY İSİMLERİNİ BİLDİRMEDİ

Galatasaray'da 2016-2017 sezonunun isim listesi TFF'ye bildirildi. Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın'ın isimleri kadroda yer almamıştı.

Sarı Kırmızılılar'ın yeni sezon planlamasında yer almayacağını daha önceden açıkladığı ve takımdan göndermek istediği Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Olcan Adın'ın isimleri Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirilmedi.

İŞTE GALATASARAY'IN KADROSU

Bruma, Chedjou, Berk Ünsal, Birhan Atasever, Cenk Gönen, Doğuş Can İncedere, Eray İşcan, Eren Derdiyok, Hakan Balta, Hamit Altıntop, Kerem Çalışkan, Lionel Carole, Cavanda, Podolski, Martin Linnes, Fernandao Muslera, Ryan Donk, Sabri Sarıoğlu, Salih Dursun, Selçuk İnan, Semih Kaya, Serdar Aziz, Sinan Gümüş, Tolga Ciğerci, Wesley Sneijder, Yasin Öztekin

PAYLAŞ