Bir garip olay! Namağluplar ama puanları yok

Orduspor, Spor Toto 3. Lig'de ilk 5 haftayı namağlup geçmesine rağmen daha önce aldığı 9 puan silme cezası nedeniyle henüz puanla tanışamadı.

Yaşadığı mali kriz sonrası Spor Toto 3. Lig'e kadar düşen Orduspor, 3. Grup'ta ilk 5 haftada yenilgi yüzü görmemesine rağmen, daha önce aldığı 9 puan silme cezası nedeniyle henüz puanla tanışamadı.

-9 PUANLA BAŞLAMIŞTI

Sezon başında verilen ceza nedeniyle lige -9 puanla başlamak zorunda kalan Orduspor, geride kalan 5 haftada iyi bir performans sergiledi. Grupta namağlup 4 takımdan biri olan Orduspor, 5 maçta 2 galibiyet ve 3 beraberlik aldı.

SON SIRADALAR

Bu sonuçların ardından ligde 9 puanla 4. sırada olması gereken Karadeniz ekibi, puan silme cezasına takıldı. Orduspor, 5 hafta sonunda sıfır puanla son sıradan kurtulamadı.

ERCİYES HER MAÇINDA MAĞLUP

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta müfcadele eden Kayseri Erciyesspor da henüz hanesine puan yazdıramadı.Orduspor gibi bir dönem Spor Toto Süper Lig'de yer alan Kayseri Erciyesspor, ligde çıktığı 5 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı. Kayseri ekibi, böylece profesyonel liglerde Orduspor ile puanı bulunmayan iki takımdan biri oldu.

PAYLAŞ