Bir yıl sonra gayrimeşru ilişkisini itiraf etti! Kaçırmış olabilirler

Tokat'ta 2015'in son günlerinde kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol'un babası, evli bir kadınla ilişkisi olduğunu ve oğlunun bu kadının yakınları tarafından kaçırılmış olabileceğini söyledi.

Reşadiye ilçesinde 29 Aralık 2015 tarihinde oyun oynamak için parka gittikten bir süre sonra kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşcı'nın aileleri Fox Tv kanalında yayınlanan İnci Ertuğrul'un "Kaybolan Çiçekler" programının konuğu oldu.

EVLİ BİR KADINLA İLİŞKİSİ OLDUĞUNU KABUL ETTİ

Kayıp çocuklardan Dursun Kağan Taşçı'nın babası İbrahim Taşçı, programın sunucusu İnci Ertuğrul'un sorularını yanıtladı. Evli olan bir başka kadınla ilişkisi olduğu yönündeki iddiaları kabul eden Taşçı, bu konuyu olaydan kısa süre sonra Emniyet yetkililerine söylediğini kaydetti.

"KAÇIRMIŞ OLABİLİRLER"

Baba Taşçı bazı şüphelerinin olduğunu belirterek, "Kaçırmış olabilirler. Benim muhatap olduğum kişinin çevresi olabilir. Bununla ilgili ifadelerimi verdim. 2 yıldır süren bir ilişkim vardı. İlişkimin olduğu kişinin eşi olayı çocuklar kaybolduktan sonra emniyette öğrendiler. Kaybolduktan sonra ilişkimi bitirdim. Ben bildiklerimi yetkililere anlattım" diye konuştu.

PAYLAŞ