Bombaladı: Benim başıma gelse orayı başlarına yıkarım

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, "Fatih Terim'in sözleşmesinin sızdırılması olayı benim başıma gelse, gider çalıştığım kurumun kafasına yıkarım o kurumu." dedi.

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim'in dün gerçekleştirdiği basın toplantısının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NTV Spor'a konuşan Demirkol şunları söyledi:

"BİR SONRAKİ KAMPA ARDA ÇAĞRILIR"

"Yine üstü kapalı bir basın toplantısı oldu. Zamanı değil diyorlar. Beşiktaş, Dinamo Kiev ile oynarken mi milli takım konuşulacak? Kadro açıklandığında konuşulur… Bu Fatih Terim ile Arda Turan'ın ilk bozuşması değil. Burada idare etme konusunda bazı sorunlar olduğu görülüyor. Ben bundan sonraki kampa Arda Turan'ın çağrılacağını düşünüyorum.

"HOCA'YA KARŞI AÇILMIŞ CEPHE VAR"

Burada kritik nokta Fatih Terim'in sözleşmesinin federasyondan sızdırılması. Bu inanılır, kabul edilebilir bir şey değil. Terim'in sözleşmesinin sızdırılmasında tek bir şey var: Hoca'ya karşı açılmış büyük bir cephe var. Federasyon özerk bir kurum. Mecliste de sorulabilir Terim'in maaşı. Ama bu sözleşme nasıl çıkarılabilir? Aynı zamanda kişisel bilgilerin paylaşılması gibi bir durumun altını çiziyorum. Maalesef çok anormal bir durum. Bu sözleşmenin sızdırılması olayı benim başıma gelse, gider çalıştığım kurumun kafasına yıkarım o kurumu.

Caner'in aşilinde sakatlık var, tedavisi devam ediyor. Zannedersem yarın(bugün) Caner ilk 11 çıkmayacak."

PAYLAŞ