Boşanacağı eşinden çocuk yaptı, herkes koydukları ismi konuşuyor

Bir dönem boşanma aşamasına geldiği eşine geri dönen ve üçüncü kez anne olan Megan Fox'un oğluna verdiği Journey River Green (Yeşil Irmak Seyahati) ismi olay yarattı.

30 yaşındaki "Ninja Kaplumbağalar" yıldızı Megan Fox, E! News'e göre 4 Ağustos'ta doğum yaptı. Brian Austin ve Fox çifti, erkek bebeklerine sıra dışı bir isim verdi. Bebeğin adı Journey River Green, yani "Yeşil Irmak Seyahati". Çiftin üç yaşında Noah ve iki yaşında Bodhi olmak üzere iki çocukları daha var.

''MEGAN HARİKA BİR ANNE''

Megan Fox'un üçüncü kez hamile olduğu haberini bu yılın başında babası Franklin Fox vermişti. Fox, "Megan harika bir anne ve üç oğlan çocuk annesi olacağına inanamıyorum. Büyükbaba olmak mükemmel bir deneyim ve bizi birbirimize daha da yaklaştırıyor" paylaşımını yapmıştı.

GEÇEN YIL BOŞANIYORLARDI

Megan Fox geçen yıl beş yıllık eşinden boşanacaklarını açıklamış ancak daha sonra hamile olduğu öğrenilince bebeğin bir başkasından olabileceği konuşulmuştu. Ancak UsWeekly'ye konuşan çifte yakın bir kaynak, "Tamamen birbirlerine döndüler" yorumunu yaptı.

PAYLAŞ