Brad ve Angelina'yı ayıran kadın konuştu: Hamileyim

Boşanma kararı alan Brad Pitt-Angelina Jolie çiftinin arasına giren kadın olarak gösterilen Fransız oyuncu Marion Cotillard, sevgilisinden hamile olduğunu duyurdu.

Hollywood'un 'altın çifti' Angelina Jolie ile Brad Pitt'in arasına girdiği iddia edilen Fransız oyuncu Marion Cotillard ilk kez konuştu.

İDDİALARI YALANLADI

Brad Pitt ile birlikte Allied adlı filmde kamera karşısına geçen 40 yaşındaki güzel oyuncu Cotillard, ünlü aktör ile ilişki yaşadığını yalanladı. Sekiz yıldır meslektaşı Guillaume Canet ile birlikte olan Cotillard, Brangelina çiftine yaşadıkları bu karmaşık dönemde huzuru bulmalarını dilediğini söyledi.

HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Marion Cotillard Instagram sayfasında paylaştığı mesajda sevgilisi Canet'den ikinci bebeğine hamile olduğunu da açıkladı.

"SEVDİĞİM İNSANLARI ETKİLEYEN DURUM"

Cotillard mesajında, aslında bu tür iddiaları ciddiye almadığını ve yorum yapmadığını belirterek "Ama bu karmaşık ve sevdiğim insanları etkileyen bir durum. Bu yüzden bir şeyler söylemem gerek" dedi.

Güzel oyuncu, Brad Pitt'le başrolde oynadığı filmde ateşli öpüşme sahnesi ile adından sö ettirmişti...

"O BENİM HAYATIMIN AŞKI"

Cotillard, hakkında ortaya atılan hamilelik iddialarını doğrulayarak bebeğinin babasının sekiz yıldır aşk yaşadığı Canet olduğunu belirterek şunları yazdı: "Yıllar önce hayatımın erkeğiyle tanıştım. Hem oğlumuzun hem de doğmamış çocuğumuzun babası da o. O benim hayatımın aşkı, en iyi arkadaşım ve ihtiyaç duyduğum tek insan."

Marion Cotillard; Brad Pitt ile Angelina Jolie çiftine derin bir saygı duyduğunu belirterek bu zorlu süreçte huzur diledi.

Brad Pitt ve Angelina'nın Evliliğini Bitiren Ateşli Öpüşme

PAYLAŞ