Bu acıya yürek dayanmaz! Aldığı haberle kahroldu

Brezilya'da teknik direktörlük yapan Paulo Paixao, ilk oğlunun 2002'de maç sırasında kalp krizinden, ikinci oğlunu da Kolombiya'daki uçak kazasında kaybetti.

Brezilya ekibi Chapecoense'in geçirdiği uçak kazasının etkileri sürüyor. 76 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasının ardından, bir çok futbol takımı ve futbolcu, Brezilya kulübüne baş sağlığı mesajları gönderdi. Trajik kazadan en çok etkilenen isimlerden biri de Paulo Paixao oldu. Aynı zamanda teknik direktör de olan Paixao, ikinci oğlunu da futbol yüzünden kaybetmiş oldu.

BİRİ KALP KRİZİ, ÖBÜRÜ KAZA

İlk oğlu Alessandro Paixao'yu 2002 yılında bir Brezilya takımında futbol oynarken kalp krizi geçirmesi sonrası kaybeden Paul Paixao, ikinci oğlu Anderson Paixao'yu da futbola kaptırmış oldu. Chapecoense takımının futbolcusu Anderson Paixao, trajik kazada yaşamını yitirdi.

İki oğlunu da futbola kaptıran baba, Brezilya radyosuna konuşurken, ''Çok zor zamanlar. Çok hazırsız yakalandık. Tanrı'dan bir daha böyle bir olay olmamasını istemiştim. Alessandro'yu 2002 yılında kaybetmiştim, şimdi de Anderson'u kaybettim...'' şeklinde konuştu.

PAYLAŞ