Bu da oldu! Kendini mahallede sandı, sahaya daldı

Amatör ligde Güzelcespor ile Kamilobaspor arasında oynanan maçta faule maruz kalan futbolcunun ağabeyi sahaya girerek faul yapan futbolcuya vurmaya kalkıştı.

İstanbul 1. Amatör Lig'de Güzelce Stadı'nda oynanan Güzelcespor-Kamilobaspor maçında ilginç bir olay yaşandı.

Maçın ikinci yarısında sarı-siyahlı formayı giyen genç oyuncu Furkan Dedecan'a Kamilobasporlu oyuncunun faul yapmasının ardından, geçen sezon Tepecik Anadoluspor'da forma giyen ve yeni sezonda İhsaniyespor'a transfer olan Furkan'ın ağabeyi kaleci Ahmet Dedecan, sahaya dalıp rakip oyuncuya vurmaya teşebbüs etti.

ZOR SAKİNLEŞTİRDİLER

Yerel Futbol'da yer alan habere göre; bunu gören Güzelcespor'un eski kulüp başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu üyesi Tamer Canbaz, saha içine girerek Ahmet Dedecan'a engel oldu. Kızgın ağabeyi saha dışına çıkaran Canbaz ve diğer Güzelcesporlu yöneticiler, olayların büyümemesi için büyük çaba sarf ettiler. Saha içinde kardeşine yapılan hareketi kabullenemeyen Ahmet Dedecan, daha sonra sakinleştirildi ve maç sonunda evinin yolunu tuttu.

KULÜP OLAYI TASVİP ETMEDİ

Güzelcespor yönetimi, böyle bir olayı tasvip etmediklerini, yıllardan beri Güzelcespor camiasında böyle bir olayın yaşanmadığı bunun ilk olduğunun altını çizdiler.

PAYLAŞ