Bu fotoğraf size insanlığı sorgulatacak

Adana'daki demir yolu köprüsünde, bir kişi intihar girişiminde bulundu. Bu sırada olay yerinde düğün fotoğrafı çekmek isteyen çift, ortaya ilginç bir görüntü çıkardı.

Adana'da 3 bin 500 lira borcunu ödeyemeyince psikolojisi bozulduğu iddia edilen Yüksel G. (47), saat 11.30 sıralarında Seyhan Nehri üzerinde kurulu ve trenlerin geçtiği demir köprüye çıkarak intihar etmek istedi. Olay yerine çekim için gelen gelin ve damat ise görenlerin kafasını karıştırdı.

KENDİNİ BIÇAKLADIÇevredeki vatandaşlar bir kişinin intihar amaçlı köprüye çıktığını fark edince polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, Yüksel G.'yi ikna etmeye çalıştı ancak şahıs kendine bıçakla zarar vermeye başladı.

'İNTİHAR MANZARALI FOTOĞRAF'

Polis, şahsı ikna etmeye çalışırken bir gelin ve damat ise demir köprü manzaralı fotoğraf çektirmeye geldi. Yüksel G. intihar girişiminde bulunurken, gelin ve damat diğer tarafta bir süre fotoğraf çektirdi. Damat, intihar girişimi karşısında "Allah sabır versin" diyerek olay yerinden ayrıldı.

TREN SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

Bu arada polis, Yüksel G.'yi ikna edemeyince TCDD yetkililerine bilgi vererek tren seferlerinin geçici olarak durdurulmasını sağladı. Rayların üzerine de hava yastığı açılmasına karar verildi.

AŞAĞI ATLADI

Bu sırada şahıs ikna olarak intihar etmekten vazgeçti. Bulunduğu yerden yürüyerek aşağı inmek için gelen ancak bir türlü inemeyen Yüksel G., getirilen hava yastığına atlayıp aşağı inebildi.Yüksel G. daha sonra sedye ile ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü.

PAYLAŞ