Burak baba oldu: En zor geceyi yaşadım

Çin Ligi'nde Beijing Guoan forması giyen Burak Yılmaz, Instagram hesabından ikinci kez baba olduğunu duyurdu, "Erken doğum nedeniyle en zor geceyi çok uzaklarda yaşadım." dedi.

Çin'in Beijing Guoan Kulübü'nde forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, ikinci kez baba oldu.

Burak Yılmaz'ın eşi İstem Yılmaz, dün gece bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Derin adını verdikleri yeni bebekleri ile büyük kızı Nazlı ve eşi İstem Yılmaz'ın hastanede çekilen fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Burak Yılmaz, duygularını şöyle ifade etti:

"ALLAH'IMA ÇOK ŞÜKÜR..."

"Hoşgeldin Derin'im... 23 Ağustos'ta gelecektin, ben de bu kadar uzakta olmayacak ve seni doğar doğmaz kucaklayacaktım. Bir baba için en zor gecelerden birini, bir telefon kadar yakın ama dokunamayacak kadar uzaklarda yaşadım. Planladığımız tarihten erken gerçekleşen doğum nedeniyle ailemin yanında olamasam da Allah'ıma çok şükür ki ikinci evladımız Derin'im ve eşim için sağlıklı bir doğum gerçekleşti.

"HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM"

Dün gece hastaneye giden, ilgilenen, arayan ve destek olan herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah'ımdan herkese bu duyguyu nasip etmesini dilerim. Nazlı'm, Derin'im hasretle sizi kucaklayacağım günü bekliyorum."

PAYLAŞ