Büyük sırrını anlatınca babası kendini öldürmüş

Verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan 28 yaşındaki aktör Colton Haynes, "Babam eşcinsel olduğumu öğrenince 40 adet hap içerek kendini öldürdü" dedi.

'Arrow' ve 'Teen Wolf'un yıldızı 28 yaşındaki aktör Colton Haynes'in Out dergisine verdiği röportaj deprem etkisi yarattı. Haynes, eşcinsel olduğunu ailesine ilk açıkladığında babasının intihar ettiğini ilk kez açıkladı.

"BABAM GERÇEĞİ ÖĞRENİNCE..."

Genç yıldız, derginin eylül sayısının kapağı olduğu röportajda trajik yaşam öyküsünü ilk kez paylaştı. Aktör, "14 yaşındaydım ve eşcinsel olduğumu aileme ve sınıf arkadaşlarıma söylemeye karar verdim. Ancak babam bu gerçeği öğrenince 40 adet hap içerek kendini öldürdü. Babamın ardından uzun süre kendimi suçladım ve nasıl olur da böyle bir şeyi söylerim, diye düşündüm. Bu nedenle eşcinsel olduğumu uzun süre herkesten gizledim" diye konuştu.

"HERKESTEN GİZLEDİM"

Babası ile hiçbir zaman çok yakın olmadığını ancak bu olay yüzünden uzun süre depresyon yaşadığını ifade eden yıldız, hissettiği suçluluk duygusu nedeniyle uzun süre yalan söylediğini belirterek, "17 yaşında oyuncu olmak için Los Angeles'a geldim. Başarılı olabilmek için de eşcinsel olduğumu herkesten gizledim" şeklinde konuştu.

"BUGÜNÜN GELECEĞİNİ HİÇ DÜŞÜNMEZDİM"

Geçtiğimiz mayıs ayında eşcinsel olduğunu ilk kez Entertainment Weekly'e açıklayan Haynes, artık gizlenme gereği duymadığını söylüyor. Kapak olduğu dergiyi Instagram hesabında paylaşan aktör, fotoğrafın altına "Bugünün geleceğini hiç düşünmezdim, gözyaşları içindeyim ve çok mutluyum" yazdı.

PAYLAŞ