Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!

DEAŞ'ten temizlenen Musul'da Irak askerleri tarafından öldürülen DEAŞ'lı teröristlerin cesetleri köpekler ve fareler yesin diye ortada bırakıldı.

DEAŞ'ten temizlenen Musul'da çekilen fotoğraflar dehşet veriyor. Irak askerileri tarafından öldürülen DEAŞ militanlarının cesetleri cadde ve sokaklarda dururken, cesetler köpek ve fareler gibi hayvanlar tarafından parçalanmaya başlandı.Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!ÇÜRÜMEYE TERK EDİLMİŞ DURUMDA

Fotoğraflarda cadde üzerinde bırakılan terörist cesetlerini köpek ve sıçanların yediği görülüyor.

Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!

DEAŞ mevzilerine yakın Dicle nehrinin atık sularında da teröristlerin cesetleri çürümeye terk edilmiş durumda.

DEAŞ'ten temizlenen Musul'un kuzeyinde teröristler şehrin batısına kaçmak için botlar ile Dicle nehrini kullandılar.Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!Görüntülerde, yakın çevrede Iraklı bir asker, yerde yatan DEAŞ'lının çürümüş cesedini gagalayan tavukları gösterdi.Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!

"DEAŞ ZULMÜNDEN KAÇTILAR"

Iraklı asker, tavukların sahiplerinin DEAŞ ile yaşanan çatışmalardan dolayı kaçmak zorunda kaldıklarını ve bu yüzden aç kaldıkları için teröristlerin cesetlerini yediklerini söyledi.

Yaşanan çatışmalarda bir çok binanın yıkıldığı ve alt yapısının büyük oranda hasar gördüğü Musul'da görev yapan bir asker, köpeklerin teröristlerin cesetlerini yemelerinden mutluluk duyduklarını ve köpeklerin her zamankinde daha sağlıklı ve güçlü olduklarını söyledi. Askerler DEAŞ'lı teröristlerin cesetlerinin caddelerden kaldırılması sorumluluğunun orduya değil belediyeye ait olduğunu söyledi.Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!Mailonline'ye konuşan bir vatandaş ise yaklaşık bir hafta önce Irak ordusuna ait bir helikopterin içinde teröristlerin bulunduğu bir aracı hedef aldığını ve teröristlerin araçtan çıkıp camiye doğru koşmaya başladıklarını, helikopterden açılan ateş sonucu hepsinin öldüğünü ve o günden beri cesetlerinn cadde üzerinde çürümeye bırakıldığını söyledi.Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!Canilerin cesetleri kedi ve köpeklere yem oldu!

PAYLAŞ