Canlı yayında ağır sözler: Biz aptal mıyız, çakalca iş yapıyor

Eski hakem Erman Toroğlu, İzlanda - Türkiye maçı öncesinde konuşan Arda Turan'a yüklendi, "Sözlerinden Milli Takım etkilenmiş. Biz aptal mıyız, çakalca iş yapıyor." dedi.

FIFA eski hakemi ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, İzlanda - Türkiye maçı sonrasında A Spor'da flaş açıklamalarda bulundu.

"BİZ APTAL MIYIZ?"

Arda Turan'ın İzlanda maçından bir gün önce televizyonda canlı yayına çıkmasını eleştiren Toroğlu; "Bu takım Dünya Kupası'na gidemez. Zaten Terim gidince Arda ve ekibi gelecek; televizyoncu arkadaşları. Arda maçtan bir gün önce konuşacak kadar aptal mı? 'Arda masum konuştu.' Sen bir gün önce ekrana çıkarsan hem hoca hem de futbolcular top oynayamaz. Arda'nın sözlerinden Fatih Terim de etkilenmiş oyuncular da etkilenmiş. Arda bir gün önce çıkıyorsa ekrana 'Bu Milli Takım kötü olsun'a gelir. Biz aptal mıyız? Buna çakalca iş denir." dedi.

"ASLANLAR GİBİ KONUŞUN"

Milli takımda yaşananları herkesin bilmesi gerektiğini söyleyen Toroğlu, "Bu işlerin buraya gelmesinde Terim'in de etkisi var. Türk halkıyla oynamayın, ben bilmiyorum, aslanlar gibi adam gibi konuşun. Ne haltınız varsa dökün taşlarınızı, oynamayın insanlarla. Lanet olsun böyle Milli Takım'a bunu bu havaya sokanlara diyorum." sözlerini kullandı.

PAYLAŞ