Canlı yayında isyan etti: Onu nasıl gönderirsiniz?

Porto'nun eski yardımcı antrenörü Rodolfo Reis, Laurent Depoitre'ın transferini eleştirdi, "Depoitre'ı alıp Aboubakar'ı Beşiktaş'a nasıl gönderirsiniz?" ifadesini kullandı.

Futbolculuk kariyerinin tamamını Porto'da geçiren ve mavi-beyazlılarda yardımcı antrenörlük de yapan Rodolfo Reis'ten eski takımına sert eleştiri geldi.

Bir televizyonda yorumculuk yapan 62 yaşındaki futbol adamı Porto hakkında, "Bazen sokaklarda yürüyorum ve taraftarlar benden Porto'yu daha çok savunmamı istediklerini söylüyor. Ben de "yalancı olamam" şeklinde cevap veriyorum. Umarım Porto ve teknik direktör hakkında iyi şeyler söylerim" dedi.

"PORTO'YA BUNU SÖYLEMEYE Mİ GELDİNİZ?"

Porto'nun gol yollarında etkisiz kaldığını ve klastan yoksun olduğunu vurgulayan Reis teknik direktör Nuno Espírito Santo'yu hedef alarak, "Teknik direktör sürekli takımın gol yollarında etkin olmadığından yakınıyor ve bu oyuncuların aklında yer ediyor. Bunu antrenmanda düzeltebilirsiniz ancak Porto'ya bunu söylemeye gelmediniz" diye konuştu.

Sezon başında Gent'ten alınan Belçikalı golcü Laurent Depoitre'ın transferini de eleştiren Reis, "Depoitre'ı alıp Aboubakar'ı Beşiktaş'a nasıl gönderirsiniz?" ifadesini kullandı.

PAYLAŞ